Kdo nám již pomohl?

Qiido srdečně děkuje všem dosavadním celorepublikovým i regionálním dárcům, partnerům i podporovatelům! Těšíme se na nové, další nadšence do podpory vzdělávání a rozvoje dětí, které myslí jinak!

Dárci

RSJ Foundation

Jakožto generální dárce v letech 2018 - 2022 podporoval Qiido PROGRAM "NA MÍRU ŠKOLÁM" ve vybraných školách na území celé ČR.

DBM Donath Business & Media

Poskytováním pro-bono služeb v oblasti PR komunikace se nám od našeho vzniku (2014) až do roku 2022 s odbornou péčí a pozorností staral o osvětu a budování povědomí o intelektově nadaných dětech.

BOS Automotive

V letech 2017-2019 byla firma dárcem 3-letého Qiido PARTNERSKÉHO PROGRAMU v ZŠ Krátká v Klášterci nad Ohří (částka pokrývala i zvýšené náklady školy z důvodu navýšených úvazků učitelů z titulu paralelních obohacujících MiND hodin).

Škoda Auto

Firma podpořila výběrovou fázi (vč. nominace a identifikace MiND žáků) v mladoboleslavském regionu. Díky ní se navázala spolupráce s 8. ZŠ v Mladé Boleslavi, která je v současnosti PODPOROVANOU ŠKOLOU.

Active24

Hosting emailových schránek je od prosince 2020 sponzorován firmou ACTIVE24.

Blindspot Solutions

V roce 2022 zaměstnanci firmy podpořili Qiido PROGRAM "NA MÍRU ŠKOLÁM" ve vybraných školách na území celé ČR.

Škola Populo

Prostory Qiido Poradny v Olomouci jsou nám od května 2023 bezplatně poskytovány spolkem Vzdělávací centrum Populo, z.s., provozovatelem stránek skolapopulo.cz

Jak se stát firemním dárcem či podporovatelem?

Dozvíte se ZDE

Další dárci

Spolupracující partneři

Dříve nás podpořili

chevron-down