Pracovní listy Qiido

Pracovní listy Qiido dětem zpestří učení, ale především rozvinou jejich „myšlení jinak“. Učitelé i rodiče tak získají soubor nápadů, konkrétních příkladů a dalších podnětů pro výuku malých chytrých hlaviček, které rozvíjí logické a kritické myšlení, paměť, slovní zásobu, objevování nových poznatků a získávání vědomostí.

Soubor 50 ks elektronických pracovních listů Qiido poskytne rodičůmprvostupňovým učitelům základních škol možnost obohacení učení souborem nápadů, konkrétních příkladů a dalších podnětů pro výuku prvostupňové matematiky, češtiny a tématu člověk a jeho svět. Listy obsahují úlohy problémové, heuristické, vícepodnětné (tzn. s nejednoznačným zadáním, zadání úloh, v nichž je nutno uplatnit více pravidel či kroků, hádanky, přesmyčky, rébusy a hlavolamy). Většina z nich je tvořena metodou „MMM – musíš, měl bys, můžeš“. Jejich součástí je i podrobná anotace, která vysvětluje postup práce s daným materiálem. Samozřejmostí je také předložení řešení. V anotaci se objevují i užitečné odkazy a citace zdrojů. Materiály jsou tak vhodné i pro rodiče, kteří chtějí svým dětem nabídnout zajímavější a zábavnější způsob učení. 

Věříme, že pracovní listy Qiido pomohou naplnit touhu dětí po objevování, hledání souvislostí a zjišťování nových informací. Děti „myslící jinak“ dostatečně zaměstnají svoje mozečky a nebudou se nudit.

Ukázka pracovních listů

Cena

soubor 50 ks pracovních listů pro děti na 1.stupni ZŠ

300 Kč pro individuální užití

500 Kč pro multilicenční užití (více osob, např. pro školy)

Způsob dodání

elektronicky (formát pdf) po úhradě faktury

chevron-down