HLEDÁ SE MiND
HLEDÁ SE MiND

Poradenství a konzultace

Ze zkušeností víme, že výchova a vzdělávání MiND dětí mohou být velmi náročné. Proto poskytujeme jednorázové i dlouhodobé odborné poradenství a podporu rodičům i učitelům MiND dětí formou osobních či online konzultací. Možné jsou i intervence přímo ve škole dítěte kdekoliv na území celé ČR.

Úvodní konzultace

Telefonická nebo online konzultace

Věk dítěte:  3 - 18 let

Telefonická nebo online (Zoom, Skype) konzultace, při které probereme Vaši situaci, budete mít možnost se na cokoliv zeptat a domluvíme se na dalším možném postupu, který bude pro Vás a Vaše dítě nejlepší (osobní konzultace, diagnostika apod.).

Objednejte se na úvodní konzultaci zdarma

Vyberte si označený volný termín v kalendáři níže.
Rezervujte místo kliknutím na tlačítko "REZERVOVAT KONZULTACI".

Během 3 pracovních dní se Vám ozveme zpět s potvrzením Vašeho výběru a zašleme pokyny k připojení / propojení. 

V případě, že si z nabídky volných termínů nevyberete, klikněte ZDE.

Návazná konzultace

Osobní, telefonická nebo online konzultace

Věk dítěte: 3 - 18 let

Jednorázová konzultace jakýchkoliv výukových či výchovných obtíží MiND dítěte, možností jeho rozvoje (IQ + EQ), rodinné situace apod. Mohou probíhat osobně, telefonicky nebo online (Zoom, Skype) formou.

Tuto službu doporučujeme klientům, kteří již prošli MiND diagnostikou (u nás nebo u jiného odborníka) a potřebují zkonzultovat své další otázky týkající se projevů MiND dětí, přístupu k nim, výchovy a vzdělávání.

V případě, že bylo Vaše MiND dítě diagnostikováno u jiného odborníka, je nutné, abychom se s ním mohli seznámit, aby pro Vás byla konzultace co nejpřínosnější.

Odborné komplexní poradenství

Osobní, telefonické nebo online poradenství

Věk dítěte: 3 - 18 let

Odborné komplexní poradenství pro rodiče ohledně specifických výukových či výchovných obtíží dítěte, možností jeho rozvoje (IQ i EQ), rodinné situace apod. vyžadující odbornou přípravu (studium zpráv od dalších odborníků, komunikace se třetími stranami, příprava materiálů apod.)

Odborné supervizní poradenství

Osobní, telefonické nebo online poradenství

Věk dítěte: 3 - 18 let

Na základě potřeby a požadavku rodiče poskytnutí odborného supervizního poradenství učitelům, speciálním pedagogům či jiným odborníkům ohledně specifických výukových či výchovných obtíží dítěte, možností jeho rozvoje (IQ i EQ), rodinné situace apod. vyžadující odbornou přípravu (studium zpráv od dalších odborníků, komunikace se třetími stranami, příprava materiálů apod.)

Seznámení s dítětem a rodičem

Individuální sezení s dítětem (1) a rodičem (1)

Věk dítěte: 3 - 18 let

Jednorázové setkání s dítětem a rodičem, jehož účelem je seznámení psychologa s dítětem, orientační posouzení jeho projevů, adaptace na prostředí, přístupu k různým typům úkolů, verbálních schopností, divergentního myšlení apod. následováno konzultací s rodičem ohledně přístupu k němu a dalšího postupu v jeho podpoře, rozvoji doma i ve škole.

Metodická návštěva v ZŠ

Náhled ve výuce + konzultace s pedagogy + cesta

Věk dítěte: 6 - 15 let

Metodická návštěva přímo v ZŠ kdekoliv v rámci ČR – jde o náhled ve výuce spojený s konzultací s pedagogy ohledně vzdělávacích potřeb MiND dítěte a možných přístupů v jeho vzdělávání.

Tato služba je vhodná pro klienty, kteří mají zájem pomoci svému MiND dítěti a jeho pedagogům v hledání optimálních výchovných a vzdělávacích přístupů.

Cena na vyžádání (nutné zohlednit náklady související s cestou)

eyegraduation-hatusersbubbleheart-pulsesyncmenu