HLEDÁ SE MiND
HLEDÁ SE MiND

Poradenství a konzultace

Ze zkušeností víme, že výchova a vzdělávání MiND dětí mohou být velmi náročné. Proto poskytujeme jednorázové i dlouhodobé odborné poradenství a podporu rodičům i učitelům MiND dětí formou osobních či online konzultací. Možné jsou i intervence přímo ve škole dítěte kdekoliv na území celé ČR.

Úvodní konzultace

Telefonická nebo online konzultace

Věk dítěte:  3 - 18 let

Telefonická nebo online (Zoom, Skype) konzultace, při které probereme Vaši situaci, budete mít možnost se na cokoliv zeptat a domluvíme se na dalším možném postupu, který bude pro Vás a Vaše dítě nejlepší (osobní konzultace, diagnostika apod.).

Objednejte se na úvodní konzultaci zdarma

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Rezervujte si termín kliknutím na tlačítko "REZERVOVAT KONZULTACI".

Napište nám Vámi preferované termíny (např. hodící se dny v týdnu, dopoledne/odpoledne, popř. časová rozmezí) a my se Vám během 5 pracovních dní ozveme zpět s návrhem konkrétního termínu. Po Vašem odsouhlasení zašleme pokyny k připojení / propojení.

Návazná konzultace

Osobní, telefonická nebo online konzultace

Věk dítěte: 3 - 18 let

Jednorázová konzultace jakýchkoliv výukových či výchovných obtíží MiND dítěte, možností jeho rozvoje (IQ + EQ), rodinné situace apod. Mohou probíhat osobně, telefonicky nebo online (Zoom, Skype) formou.

Tuto službu doporučujeme klientům, kteří již prošli Diagnostikou IQ (u nás nebo u jiného odborníka) a potřebují zkonzultovat své další otázky týkající se projevů MiND dětí, přístupu k nim, výchovy a vzdělávání.

V případě, že bylo Vaše MiND dítě diagnostikováno u jiného odborníka, je nutné, abychom se s ním mohli seznámit, aby pro Vás byla konzultace co nejpřínosnější.

Odborné komplexní poradenství

Osobní, telefonické nebo online poradenství

Věk dítěte: 3 - 18 let

Odborné komplexní poradenství pro rodiče ohledně specifických výukových či výchovných obtíží dítěte, možností jeho rozvoje (IQ i EQ), rodinné situace apod. vyžadující odbornou přípravu (studium zpráv od dalších odborníků, komunikace se třetími stranami, příprava materiálů apod.)

Odborné supervizní poradenství

Osobní, telefonické nebo online poradenství

Věk dítěte: 3 - 18 let

Na základě potřeby a požadavku rodiče poskytnutí odborného supervizního poradenství učitelům, speciálním pedagogům či jiným odborníkům ohledně specifických výukových či výchovných obtíží dítěte, možností jeho rozvoje (IQ i EQ), rodinné situace apod.

Seznámení s dítětem

Individuální sezení s dítětem

Věk dítěte: 3 - 18 let

Jednorázové setkání s dítětem, jehož účelem je seznámení psychologa s dítětem, orientační posouzení jeho projevů, adaptace na prostředí, přístupu k různým typům úkolů, verbálních schopností, divergentního myšlení apod.

Metodická návštěva v ZŠ

Náhled ve výuce + konzultace s pedagogy + cesta

Věk dítěte: 6 - 15 let

Metodická návštěva přímo v ZŠ kdekoliv v rámci ČR – jde o náhled ve výuce spojený s konzultací s pedagogy ohledně vzdělávacích potřeb MiND dítěte a možných přístupů v jeho vzdělávání.

Tato služba je vhodná pro klienty, kteří mají zájem pomoci svému MiND dítěti a jeho pedagogům v hledání optimálních výchovných a vzdělávacích přístupů.

Cena na vyžádání (nutné zohlednit náklady související s cestou)

eyegraduation-hatusersbubbleheart-pulsesyncmenu