HLEDÁ SE MiND
HLEDÁ SE MiND

Pracovní listy Qiido

Pracovní listy Qiido dětem zpestří učení, ale především rozvinou jejich „myšlení jinak“. Učitelé i rodiče tak získají soubor nápadů, konkrétních příkladů a dalších podnětů pro výuku malých chytrých hlaviček, které rozvíjí logické a kritické myšlení, paměť, slovní zásobu, objevování nových poznatků a získávání vědomostí.

Soubor 50 ks elektronických pracovních listů Qiido poskytne rodičůmprvostupňovým učitelům základních škol možnost obohacení učení souborem nápadů, konkrétních příkladů a dalších podnětů pro výuku prvostupňové matematiky, češtiny a tématu člověk a jeho svět. Listy obsahují úlohy problémové, heuristické, vícepodnětné (tzn. s nejednoznačným zadáním, zadání úloh, v nichž je nutno uplatnit více pravidel či kroků, hádanky, přesmyčky, rébusy a hlavolamy). Většina z nich je tvořena metodou „MMM – musíš, měl bys, můžeš“. Jejich součástí je i podrobná anotace, která vysvětluje postup práce s daným materiálem. Samozřejmostí je také předložení řešení. V anotaci se objevují i užitečné odkazy a citace zdrojů. Materiály jsou tak vhodné i pro rodiče, kteří chtějí svým dětem nabídnout zajímavější a zábavnější způsob učení. 

Věříme, že pracovní listy Qiido pomohou naplnit touhu dětí po objevování, hledání souvislostí a zjišťování nových informací. Děti „myslící jinak“ dostatečně zaměstnají svoje mozečky a nebudou se nudit. 

Pracovní listy Qiido byly vytvořeny ve spolupráci s týmem paní učitelek ZŠ Hálkova v Olomouci.

CENA:

300 Kč / soubor 50 ks pracovních listů pro děti na 1.stupni ZŠ


ZPŮSOB DODÁNÍ:

elektronicky (formát pdf) po úhradě faktury

menu