Podpora vzdělávání
Mimořádně intelektově
Nadaných Dětí
MYSLÍME JINAK

PODPOŘTE Qiida

Tak jako děti mentálně, fyzicky hendikepované či sociálně znevýhodněné mají své specifické vzdělávací potřeby, tak je mají i děti s výrazně vyšším intelektem. První zmiňovaná skupina je podporována státním systémem, ovšem ta druhá nikoliv. Ve společnosti totiž převládá názor, že přeci tyto děti mají dar od Boha a že si v životě vždy poradí. OMYL! Tato domněnka bohužel platí jen u mála z nich a hlavně již vůbec nic neříká o psychologických aspektech takového dítěte. MiND často zažívají pocit osamění, protože si právě všichni myslí, že jsou v pohodě, že vše zvládnou, když jsou tak chytří. Málokdy se jich ptáme na skutečné vnitřní potřeby, přání, touhy a málokdy jim pomáháme rozvíjet jejich přirozenost či zapojení do týmové práce. A to nehovoříme o náročnosti a času učitele, který má takové dítě vyučovat (společně s dalšími 20-30 zcela různorodými dětmi). Přečtěte si více o různorodosti MiND v sekci "Kdo je MiND?". 

MiND mají neuvěřitelný potenciál pro naši zemi, jen jej musíme umět využít v náš prospěch a nezájmem jej neničit. Poněvadž v naší republice zatím nefunguje, a ani není finančně saturovaný, ucelený systém podpory ve vzdělávání MiND, srdečně prosíme Vás...Vás...Vás o podporu jejich nedocenitelného potenciálu právě prostřednictvím podpory aktivit nadačního fondu Qiido.

Výši daru si můžete odečíst od základu daně: fyzické osoby do výše 15% (min. 1.000 Kč) a právnické osoby do výše 10% (min. 2.000 Kč). V případě požadavku na vystavení Darovací smlouvy nás kontaktujte na info@qiido.cz.

S úctou děkujeme za jakýkoliv způsob Vaší upřímné podpory! :-)


LIBOVOLNOU ČÁSTKOU PŘEVODEM NA TRANSPARENTNÍ ÚČET QIIDA
VEDENÝ U MONETA MONEY BANK
č.ú.: 216 270 958 / 0600


Částku můžete směřovat i na podporu konkrétní školy rozlišením variabilního symbolu:
ZŠ Černošice - 1112 ZŠ Plzeň - 1113

KOUPÍ PRODUKTŮ A SLUŽEB

CHARITKY pro Qiida
Podpořte program vzdělávání MiND koupí originální osobní vizitky, dárečku, ...
VÍCE...

GIVT
Nakupujte na svých oblíbených eshopech a podpořte nás ...
VÍCE...
Osobní vizitka, dáreček, drobná pozornost, poděkování přátelům či zákazníkům

Sdílíte myšlenky Qiida? Vidíte smysl v podpoře specifických vzdělávacích potřeb dětí mimořádně intelektově nadaných?

Koupí dárkového předmětu "Charitky pro Qiida" získáte originální vizitku, dáreček či poděkování přátelům i zákazníkům. Každý se tak dozví o Vašem osobním postoji ve vzdělávání a navíc mu touto drobnou pozorností s Vaším podpisem i kontaktem určitě uděláte radost ... osvěží svůj dech ovocným minidražé, které může mít v kapse, kabelce či autě.

A Vy tímto způsobem podpoříte unikátní program vzdělávání a výchovy MiND na základních školách.

30 Kč / 1 ks = 240 Kč / 8 ks baleníCHCI KOUPIT A PODPOŘIT
Nakupujte na svých oblíbených e-shopech a podpořte nás ...

Víte, že nákupem na svých oblíbených e-shopech můžete podpořit naši organizaci? Naše organizace se zapojila do projektu GIVT.cz, a proto nás nyní můžete podpořit prostřednictvím běžného internetového nákupu.

Nakupujte přes GIVT.cz třeba na notino.cz, mall.cz, lekarna.cz, drmax.cz, kasa.cz, damejidlo.cz, bata.cz, tchibo.cz, zoot.cz, booking.com, kosik.cz, sportobchod.cz, kytary.cz, invia.cz nebo aliexpress.com a část z vaší útraty půjde na podporu vzdělávání intelektově nadaných dětí - stačí si jen vybrat Qiido za neziskovou organizaci, které svůj příspěvek věnujete. A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc a podpoříte dobrou věc!

DĚKUJEME.

Možnosti nákupu přes GIVT můžete při Vašich soukromých nákupech i při těch pracovních. Nyní zde najdete více než 400 e-shopů.

givt.cz

VĚNOVANÝM ČASEM Z ŘAD ODBORNÍKŮ, EXPERTŮ V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ,
ROZVOJE, VÝCHOVY A PÉČE O MIND

psychologové psychiatři koučové mentoři učitelé
asistenti
(osobní, pedagoga, školní)
speciální
pedagogové
zapálení
rodičeMáte nápad, jak být MiNDům přínosem?  KONTAKTUJTE NÁS


STAŇTE SE PARTNEREM QIIDA A SPONZORUJTE HO

Dbáme na dlouhodobou spolupráci, proto si naše firemní partnery i sponzory s vřelým díky hýčkáme. Víme, že za darovanými prostředky je mnoho času, píle, vytrvalosti a nadšení jiných lidí. A právě o to více si vážíme jejich solidarity a víry v budoucnost naší země! Děkujeme za podporu a důvěru.

PARTNERŮM A SPONZORŮM NABÍZÍME:

1)  společenský statut vaší společnosti v oblasti společenské odpovědnosti - regionální CSR (investice do využití chytrých mozků pro místní rozvoj regionu)
2)  tištěnou i online propagaci a komunikaci přínosu vaší společnosti pro nadační fond v podobě loga + krátkého představení společnosti (dle rozsahu spolupráce)

3)  participace v profi komunitě unikátního a ambiciózního projektu, který změní způsob vzdělávání a péče o MiND (a nejen jim – viz. multiplikační efekt doprovázený růstem ekonomiky naší země)
4)  networking zástupců vaší společnosti se špičkami v oboru vzdělávání MiND a s vedením partnerských i spolupracujících škol
5)  možnost aktivní účasti na projektu, např. v podobě:

6)  účast zástupce partnera v dozorčí radě Qiida, nadačního fondu (dle rozsahu spolupráce)
7)  daňově odečitatelná položka ve výši hodnoty daru 

Impakt plného rozsahu výše uvedené partnerské spolupráce (tj. generální partner kraje) na PR hodnotu společnosti partnera představuje řádově výši 2 mio CZK.

Osobní setkání nad individuální formou spolupráce si s Vámi ráda domluví zakladatelka Qiida, Ing. Miriam Janyšková, MBA. V případě zájmu ji napište na mjanyskova@qiido.cz.


STÁVAJÍCÍ PARTNEŘI A PODPOROVATELÉ


Učitelé a ředitelé,
přihlaste se do podzimního cyklu
Qiido Akademie
Program je akreditovaný MŠMT a splňuje podmínky
"šablon" v oblasti inkluze.
Začínáme 9. 10. a na jeho konci (4. 12.) budete mít
jasnou koncepci, jak vzdělávat a rozvíjet intelektově
nadané žáky na vaší škole.
MÁM ZÁJEM - chci další podrobnosti
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. ROZUMÍM